• Westzaan 2

  • Staf

    Geen informatie

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 16:00Westzaan 2 - Beverwijk 3Sportpark Zuideinde
    9 okt. 12:30Velsen Rkvv 3 - Westzaan 2Sportpark Driehuis
    16 okt. 12:00Westzaan 2 - Castricum FC 3Sportpark Zuideinde
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.Kennemers (de) 2 - Westzaan 25 - 3
  • Poulestanden Westzaan 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Castricum FC 3110010193
    2Stormvogels ijvv 311003033
    3Kennemers (de) 211005323
    4Haarlem-Kennemerland f.c. 411002113
    5Beverwijk 300000000
    6Velsen Rkvv 300000000
    7Velsenoord FC 200000000
    8ZCFC 500000000
    9VVH/Velserbroek 2100112-10
    10Westzaan 2100135-20
    11ODIN 59 7100103-30
    12ADO '20 61001110-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ahmadzai, WahabTeamspeler
    Bergsma, MikeTeamspeler
    Beukers, TomTeamspeler
    Ende, Sebastiaan vdTeamspeler
    Goossens, BrianTeamspeler
    Hoekzema, TimTeamspeler
    Husson, JimTeamspeler
    Kerssens, JoranTeamspeler
    Prijs, MarkTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Westzaan 2

    VS

    Beverwijk 3

    02 oktober 202116:00 uur
    Sportpark Zuideinde B

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Westzaan 2

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-sliderfwbs-slide