• 1e Zaansche College Cup in handen van Sint Michael College

    Tot vorige maand had bijna niemand er geloof meer in maar organisator en meiden coördinator Jaap Brinkman hield vol en wist afgelopen 5 juni maar liefst 12 teams op de been brengen voor het eerste meidentoernooi in de Zaanstreek voor middelbare scholieren. Het werd een prachtige avond en nagenoeg alle scholen hadden 1 of meerdere meidenteams afgevaardigd. De spelregels waren eenvoudig: bij winst 2 punten, een gelijkspel 1 punt en voor ieder doelpunt ook een punt. Wie dat uiteindelijk het beste deed was het Michael College en zij vertrokken met de eerste prijs en wisseltroffee richting Zaandam. Eerste navraag achteraf resulteerde al snel in de constatering dat deze meiden volgend jaar zeker hun titel willen prologeren. Graag tot dan en complimenten aan de gehele organisatie en sportiviteit van alle meiden.

     

    Arno van den Broek

    Bestuurder PR

rfwbs-sliderfwbs-slide