• Uw vaste reporter: Ron de Knikker

    De zaterdag begon goed met vriendelijk weer, maar vanaf drie uur stond de sprinklerinstalltie van de weergoden aan. Een tribune werd node gemist en het scorebord had een vrije dag genomen. Het elftal zag er traditiegetrouw weer heel anders uit dan vorige week. Alle begin is moeilijk en dat bleek al meer dan eens in de wedstrijden van Westzaan. De motor moet steeds eerst even warm lopen voordat er (goede) daden worden verricht. Het was dan ook niet vreemd of verontrustend dat Hercules na 20 minuten de leiding nam. En de motor kwam op toeren. Eerst een prachtgoal van Mark Beekman die vanaf links met rechts de bal in de verste hoek krulde. Nog voor de rust alweer een mooie goal. Dit keer van Niels vd Woude die een lange voorzet fraai in de kruising kopte. In de rust doorwarmen met een bakkie thee. 
    Daarna was Westzaan eigenlijk baas in eigen huis. Het derde doelpunt zou ongetwijfeld de herhaling hebben gehaald bij Studio Sport. Een mooie strakke corner van Sander Blom werd werkelijk schitterend door Pim van Welie vlak onder de lat ingekopt. Daarna schoot Ivo Pas nog een bal in een baan om de zon en werden legio mogelijkheden op doelpunten door slordigheid om zeep geholpen. Het werd toch nog 4-1 door Nick Rietveld uit een strafschop. In eerste instantie stopte de doelman van Hercules de ingeschoten bal maar de scheidsrechter had geconstateerd dat de keeper veel te vroeg had bewogen zodat Nick opnieuw mocht aanleggen. Ditmaal  vielen de druppels mooi als een gordijn van het natte doelnet op de grond. Routinematig werd de wedstrijd vervolgens uitgespeeld. Volgende week de topper uit tegen Atletico Club Amsterdam om 15 uur op sportpark De Eendracht en wie weet wie er dan allemaal weer in het veld staan. 

    Ron de Knikker

rfwbs-sliderfwbs-slide