• Verslag Westzaan1

    Was het onderschatting van de tegenstander of overschatting van de eigen mogelijkheden? Wie zal het zeggen, maar in ieder geval gaf Westzaan deze middag niet thuis. Vanaf het eerste fluitsignaal van de goed leidende scheidsrechter bleek dat Knollendam feller en alerter was. De passing was slordig, de balcontrole deed soms zeer aan de ogen, maar de gasten bleken niet in staat om in die fase al toe te slaan. Dat deed Jesse Schleeper wel toen een doorgekopte bal voor zijn voeten viel waarop hij de doelman kansloos liet. Dat doelpunt kwam eigenlijk uit de lucht vallen, recht op een voorsprong had Westzaan niet. De verdiende gelijkmaker viel vlak voor de rust. Onze achterhoede kreeg een bal niet weg en Knollendam profiteerde van de onrust, 1-1. De hoop op betere tijden na de rust bleek ijdel. Het voetbal bleef matig, de spanning moest alles voor de vele toeschouwers goedmaken. Een zeer fraai doelpunt van de prima spits van Knollendam betekende 1-2, waarop trainer Alex een aantal omzettingen deed, met het doel Rens in stelling te brengen. Dat lukte trouwens al gauw wonderwel. Een lange bal van HJ werd door de "Witte" prachtig in de kruising gekopt, 2-2. Knollendam leek in die fase naar adem te happen maar Westzaan liet ze ontsnappen. Erger nog, via nog twee doelpunten werd roodwit op de eerste nederlaag getrakteerd. Uiteindelijk een terechte overwinning voor de bezoekers die wat meer strijd en overtuiging toonden. We staan weer met beide benen op de grond. Volgende week kans op sportieve revanche als Sporting Krommenie op bezoek komt. 

    Benny Tevreden

rfwbs-sliderfwbs-slide