• Westzaan-Geel Wit (4-1)

  De laatste wedstrijd van zondag 1 in het jaar 2019 werd zondagmiddag gespeeld op Westzanello. Het was zeker niet de beste wedstrijd van het jaar. Dan druk ik me nog voorzichtig uit want er viel, op de uitslag na, weinig te genieten voor de toeschouwers, die waarschijnlijk al een slecht voorgevoel hadden want de meesten waren bij de kachel gebleven of gaven de voorkeur aan een verblijf in de kantine. Absolute uitblinker was Patrick Volkers, hij was foutloos deze middag. In de eerste helft werkte David na tien minuten een prima aanval keurig af maar vijf minuten later profiteerde Geel Wit van een collectieve sleep-in, 1-1. De gasten raakten voor de rust met de forse wind mee ook nog de lat en Westzaan rommelpotte er lustig op los. Ondanks dat kwam tot drie keer toe een speler van Westzaan alleen voor de keeper maar het net werd helaas niet beroerd. Dat is voor verbetering vatbaar. 
  Na de thee speelde Westzaan iets beter als voor de rust en men had niet veel meer te duchten van de zwakke tegenstander. David twee keer en aanvoerder Kevin zorgden voor de eindstand 4-1. De eerste helft van de competitie is nu afgesloten met een verdiende en zeer fraaie derde plaats op de ranglijst en dat is een positie die niet door iedereen was voorzien voor de start van de competitie. Welverdiende complimenten dus voor spelers en staf! 
  Nu eerst tijd voor de feestdagen waarna op 26 januari de competitie wordt vervolgd met een thuiswedstrijd tegen DSS.
  Ondergetekende wenst alle Westzaners alvast mooie feestdagen toe. 
   
  Ben Tevreden
rfwbs-sliderfwbs-slide