• De heer P. van der Loo overleden

  Deze week ontvingen wij het trieste bericht van het overlijden van Piet van der Loo. De familie Van der Loo is jarenlang een drijvende kracht geweest binnen onze vereniging met bestuurs- en andere vrijwilligers taken. Daarnaast speelde Piet jarenlang in het eerste elftal met als hoogtepunten de promoties in begin en eind jaren 50. In 1969 nam Piet afscheid als actief speler van ons vlaggenschip. De laatste jaren kwam hij nog sporadisch bij ons langs de zijlijn om zijn kleinkind Sam aan te moedigen. Wat was hij trots dat ook Sam het Rood-Wit om zijn schouders had. 

  Wij danken de familie Van der Loo, en Piet in het bijzonder, voor alles wat jullie hebben betekend voor onze vereniging. Jullie zijn een rode draad in een groot deel van onze geschiedenis.

  Onze gedachten en condoleances gaan uit naar Piet's echtgenote, de familie, vrienden en bekenden.

  Uit respect en ter nagedachtenis aan de heer Van der Loo zullen wij voorafgaand aan de wedstrijd Westzaan-Zeevogels op 2 december 1 minuut stilte in acht nemen.

  De crematie zal later deze week in besloten kring plaats vinden.

  Bestuur

  vvv Westzaan

   

rfwbs-sliderfwbs-slide