• 35+1 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Koridon, RonaldTechnische stafAss.-trainer/coach
    Nuy, DennisTechnische stafAss.-trainer/coach
    Wildeboer, RalfTechnische stafBondscoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Broertjes, PeterTeamspeler
    Corona, GianpaoloTeamspeler
    Eekeren, Patrick vanTeamspeler
    Groot, Roel deTeamspeler
    Heijningen, Rolf vanTeamspeler
    Hendriks, MarcelTeamspeler
    Kars, PieterTeamspeler
    Koridon, RonaldTeamspeler
    Nuy, DennisTeamspeler
    Oosterling, FredTeamspeler
    Spijker, JamieTeamspeler
    Volkers, PatrickTeamspeler
    Wildeboer, RalfTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 mrt. 10:00Westzaan 35+1 - Westzaan 35+2Sportpark Zuideinde- Westzaan
    7 apr. 10:00Westzaan 35+1 - Fortuna Wormerveer sv 35+1Sportpark Zuideinde- Westzaan
    14 apr. 12:00Purmersteijn 35+1 - Westzaan 35+1Sportpark Purmersteijn
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 mrt.Westzaan 35+1 - KFC 35+10 - 3
    24 mrt.Saenden 35+2 - Westzaan 35+13 - 1
  • Poulestanden Westzaan 35+1 (B2200 Veteranen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSS 35+122009096
    2Westzaan 35+1210123-13
    3Always Forward 35+1200219-80

    Poulestanden Westzaan 35+1 (B2220 Veteranen beker zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Onze Gezellen 35+111004223
    2Westzaan 35+1100124-20

    Poulestanden Westzaan 35+1 (0602 Mannen 35+ Zondag (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fortuna Wormerveer sv 35+11080260204024
    2KFC 35+1971157233422
    3Hercules Zaandam sc 35+3970254203421
    4Purmersteijn 35+1861133201319
    5Westzaan 35+1106131818019
    6Westzaan 35+2960334191518
    7Saenden 35+3105233334-117
    8Saenden 35+2115063439-515
    9Hercules Zaandam sc 35+2103252125-411
    10SVA 35+193152337-1410
    11Hercules Zaandam sc 35+1112181955-367
    12Zaandijk 35+1121472142-217
    13Saenden 35+1102081644-286
    14Fortuna Wormerveer sv 35+2101183057-274

    Poulestanden Westzaan 35+1 (0603 Mannen 35+ Zondag (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KFC 35+166002451918
    2Hercules Zaandam sc 35+3430113859
    3Westzaan 35+263031520-59
    4Purmersteijn 35+152031317-46
    5Saenden 35+231117704
    6Fortuna Wormerveer sv 35+15113171704
    7Westzaan 35+15005520-150
rfwbs-sliderfwbs-slide