• 35+1 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Koridon, RonaldTechnische stafAss.-trainer/coach
    Nuy, DennisTechnische stafAss.-trainer/coach
    Wildeboer, RalfTechnische stafBondscoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Broertjes, PeterTeamspeler
    Corona, GianpaoloTeamspeler
    Eekeren, Patrick vanTeamspeler
    Groot, Roel deTeamspeler
    Heijningen, Rolf vanTeamspeler
    Hendriks, MarcelTeamspeler
    Kars, PieterTeamspeler
    Koridon, RonaldTeamspeler
    Nuy, DennisTeamspeler
    Oosterling, FredTeamspeler
    Spijker, JamieTeamspeler
    Volkers, PatrickTeamspeler
    Wildeboer, RalfTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 nov. 10:00Westzaan 35+1 - Saenden 35+2Sportpark Zuideinde- Westzaan
    2 dec. 09:30KFC 35+1 - Westzaan 35+1Sportpark De Koog
    9 dec. 10:00Westzaan 35+1 - Hercules Zaandam sc 35+1Sportpark Zuideinde- Westzaan
    16 dec. 10:30Onze Gezellen 35+1 - Westzaan 35+1Sportpark Vd Aart
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 nov.Westzaan 35+1 - Westzaan 35+22 - 1
    11 nov.Westzaan 35+1 - Fortuna Wormerveer sv 35+24 - 2
  • Poulestanden Westzaan 35+1 (B2200 Veteranen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSS 35+122009096
    2Westzaan 35+1210123-13
    3Always Forward 35+1200219-80

    Poulestanden Westzaan 35+1 (B2220 Veteranen beker zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Onze Gezellen 35+100000000
    2Westzaan 35+100000000

    Poulestanden Westzaan 35+1 (0602 Mannen 35+ Zondag (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KFC 35+1761048163219
    2Westzaan 35+175111711616
    3Hercules Zaandam sc 35+3650138112715
    4Purmersteijn 35+154102181313
    5Westzaan 35+2640222101212
    6Hercules Zaandam sc 35+263121514110
    7Fortuna Wormerveer sv 35+153022513129
    8Saenden 35+363032126-59
    9Saenden 35+273042230-89
    10SVA 35+172051732-156
    11Saenden 35+182061230-186
    12Fortuna Wormerveer sv 35+271152237-154
    13Zaandijk 35+181161532-174
    14Hercules Zaandam sc 35+171061338-253
rfwbs-sliderfwbs-slide