• 35+2 Zondag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische staf
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bleij, DennisTeamspeler
    Es, Dennis vanTeamspeler
    Gorthuis, StefanTeamspeler
    Hauzendorfer, JoeryTeamspeler
    Klerk, RichardTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 nov. 10:00Westzaan 35+2 - Fortuna Wormerveer sv 35+2Sportpark Zuideinde- Westzaan
    2 dec. 10:00Hercules Zaandam sc 35+1 - Westzaan 35+2Sportpark De Kuil
    9 dec. 12:00Hercules Zaandam sc 35+3 - Westzaan 35+2Sportpark De Kuil
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 nov.Westzaan 35+1 - Westzaan 35+22 - 1
    18 nov.Westzaan 35+2 - Zaandijk 35+18 - 0
  • Poulestanden Westzaan 35+2 (B2200 Veteranen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Onze Gezellen 35+1321011477
    2Westzaan 35+2320157-26
    3ZSGOWMS 35+1311110824
    4SEW 35+1300329-70

    Poulestanden Westzaan 35+2 (0602 Mannen 35+ Zondag (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KFC 35+1761048163219
    2Westzaan 35+175111711616
    3Hercules Zaandam sc 35+3650138112715
    4Purmersteijn 35+154102181313
    5Westzaan 35+2640222101212
    6Hercules Zaandam sc 35+263121514110
    7Fortuna Wormerveer sv 35+153022513129
    8Saenden 35+363032126-59
    9Saenden 35+273042230-89
    10SVA 35+172051732-156
    11Saenden 35+182061230-186
    12Fortuna Wormerveer sv 35+271152237-154
    13Zaandijk 35+181161532-174
    14Hercules Zaandam sc 35+171061338-253
rfwbs-sliderfwbs-slide