• 35+2 Zondag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische staf
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdTechnische staf
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bleij, DennisTeamspeler
    Es, Dennis vanTeamspeler
    Gorthuis, StefanTeamspeler
    Hauzendorfer, JoeryTeamspeler
    Klerk, RichardTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 jun. 10:00Westzaan 35+2 - Fortuna Wormerveer sv 35+1Sportpark Zuideinde- Westzaan
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 mei.Westzaan 35+2 - Purmersteijn 35+13 - 4
    19 mei.Westzaan 35+2 - Hercules Zaandam sc 35+32 - 2
  • Poulestanden Westzaan 35+2 (B2200 Veteranen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Onze Gezellen 35+1321011477
    2Westzaan 35+2320157-26
    3ZSGOWMS 35+1311110824
    4SEW 35+1300329-70

    Poulestanden Westzaan 35+2 (0602 Mannen 35+ Zondag (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fortuna Wormerveer sv 35+11080260204024
    2KFC 35+1971157233422
    3Hercules Zaandam sc 35+3970254203421
    4Purmersteijn 35+1861133201319
    5Westzaan 35+1106131818019
    6Westzaan 35+2960334191518
    7Saenden 35+3105233334-117
    8Saenden 35+2115063439-515
    9Hercules Zaandam sc 35+2103252125-411
    10SVA 35+193152337-1410
    11Hercules Zaandam sc 35+1112181955-367
    12Zaandijk 35+1121472142-217
    13Saenden 35+1102081644-286
    14Fortuna Wormerveer sv 35+2101183057-274

    Poulestanden Westzaan 35+2 (0603 Mannen 35+ Zondag (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KFC 35+11090144103427
    2Hercules Zaandam sc 35+3870139142521
    3Purmersteijn 35+195043430415
    4Westzaan 35+295042325-215
    5Saenden 35+282151640-247
    6Fortuna Wormerveer sv 35+1101272438-145
    7Westzaan 35+18017932-231
rfwbs-sliderfwbs-slide