• 35+2 Zondag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische staf
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bleij, DennisTeamspeler
    Es, Dennis vanTeamspeler
    Gorthuis, StefanTeamspeler
    Hauzendorfer, JoeryTeamspeler
    Klerk, RichardTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 jan. 10:00Saenden 35+1 - Westzaan 35+2Sportpark Saenden
    27 jan. 10:00Westzaan 35+1 - Westzaan 35+2Sportpark Zuideinde- Westzaan
    3 feb. 12:00Purmersteijn 35+1 - Westzaan 35+2Sportpark Purmersteijn
    10 feb. 10:00Westzaan 35+2 - Westzaan 35+1Sportpark Zuideinde- Westzaan
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 jan.Hercules Zaandam sc 35+2 - Westzaan 35+21 - 4
  • Poulestanden Westzaan 35+2 (B2200 Veteranen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Onze Gezellen 35+1321011477
    2Westzaan 35+2320157-26
    3ZSGOWMS 35+1311110824
    4SEW 35+1300329-70

    Poulestanden Westzaan 35+2 (0602 Mannen 35+ Zondag (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KFC 35+1971157233422
    2Hercules Zaandam sc 35+3870151163521
    3Fortuna Wormerveer sv 35+1970256173921
    4Purmersteijn 35+1861133201319
    5Westzaan 35+1106131818019
    6Westzaan 35+2960334191518
    7Saenden 35+3105233334-117
    8Saenden 35+2115063439-515
    9Hercules Zaandam sc 35+2103252125-411
    10SVA 35+193152337-1410
    11Saenden 35+1102081644-286
    12Hercules Zaandam sc 35+1102081652-366
    13Zaandijk 35+1111371839-216
    14Fortuna Wormerveer sv 35+2101183057-274

    Poulestanden Westzaan 35+2 (0603 Mannen 35+ Zondag (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fortuna Wormerveer sv 35+100000000
    2Hercules Zaandam sc 35+300000000
    3KFC 35+100000000
    4Purmersteijn 35+100000000
    5Saenden 35+200000000
    6Westzaan 35+200000000
    7Westzaan 35+100000000
rfwbs-sliderfwbs-slide